Čtyřlístek 2016

2.12.2016 | Autor: BePositive s.r.o.

Milovníci českého komiksu možná zpozorněli, ale musím je zklamat. Tentokrát se jednalo o tradiční soutěž pro žáky devátých tříd pořádanou Obchodní akademií. Za naši školu se zúčastnily dva týmy. Za 9A bojovali Dominik Tomiš, David Malík, Nikola Králíková a Markéta Vojtková, třídu 9B reprezentovali Filip Chytil, Václav Raška, Adéla Jandová a Marie Podmolíková. Každý ze zúčastněných týmů (celkem jich bylo 13) nejprve vytvářel plakát na téma „Vánoční zvyky v České republice ve srovnání s jednou z evropských zemí“, pak následovala prezentace jejich díla a poté vědomostní kvíz. Než porota vyhodnotila nejlepší práce, mohli vybraní jedinci zkusit soutěž v psaní na stroji. A výsledek? Máme pohár a diplomy za nádherné TŘETÍ místo!!!
Mgr. Vlasta Hlobilová

Galerie: Čtyřlístek_2016