Den Země, aneb učime se společně na naší škole - 17.4.2019

18.4.2019 | Autor: BePositive s.r.o.

Sedmnáctého dubna jsme se věnovali oslavám Dne Země. Opět pod heslem "učíme se společně" se žáci osmých a devátých ročníků rozmístili na dvanáct stanovišť v budově naší školy, kde si společně s vyučujícími připravili pro všechny zbývající třídy prvního a druhého stupně rozmanité a zajímavé úkoly. Během celého dopoledne museli žáci absolvovat zeměpisné a přírodopisné kvízy, hlavolamy, hádanky, puzzle, vymyslet ekologičtější možnosti života na naší Zemi, seznámit se podrobně s možnostmi třídění odpadu, vyzkoušet různé fyzikální pokusy, zazpívat si, protáhnout svaly na sportovních stanovištích, očichat a seznámit se s nejrůznějším domácím i exotickým kořením, vyzkoušet manuální zručnost při krmení imaginárních ptáčků a mnoho dalších zábavných úkolů. Všichni si dopoledne užili a odnesli si mnoho nových poznatků a dobrou náladu.

Galerie: Den Země na ZŠ Želatovská 17.4._2019