Finanční gramotnost

20.6.2014 | Autor: BePositive s.r.o.

V rámci výuky matematiky, která dle školního vzdělávacího programu má žáky zdokonalovat ve finanční gramotnosti, proběhla 21. 5. 2014 na naší škole přednáška s besedou pro žáky 9. tříd pod názvem Základní hospodaření s financemi. Přednášku realizoval pan Tomáš Přemyslovský se svým kolegou Danielem Mikem ze společnosti Partners. Přednáška byla zaměřena na hospodaření se svými financemi, rizikovost úvěrů. Žákům se přednáška líbila a v rámci besedy se dotazovali na různou problematiku půjček, úvěrů, hypoték. Přednáška se u žáků setkala s živým zájmem, a můžeme jen věřit, že třeba i díky ní se ve svém budoucím životě úvěrové pasti vyhnou. Děkujeme tímto společnosti Partners za kvalitní a přínosnou přednášku.