Hokejbalové hřiště bylo slavnostně otevřeno na den dětí

3.6.2019 | Autor: BePositive s.r.o.

Symbolicky na Den dětí bylo slavnostně otevřeno nové hokejbalové hřiště naší základní školy. Symbolickou pásku přestřihli vedle ředitele školy Dr. Přemysla Dvorského také Vojtěch Novotný, předseda Regionálního svazu hokejbalu Morava sever a za město Přerov Ing. Tomáš Navrátil a náměstkyně primátora Ing. Hana Mazochová. Společně se slavnostním otevřením hřiště proběhl i první turnaj v hokejbalu v kategorii přípravek, jehož se zúčastnilo i družstvo žáků naší školy, přičemž se našim borcům podařilo umístit na stříbrné příčce, byť se na turnaji samotném ceny neudílely – tou hlavní byla radost ze sportu a o tu jde především. Našemu novému hřišti přejeme proto hodně spokojených sportovců s úsměvem na tváři.

Galerie: Hokejbalové hřiště bylo slavnostně otevřeno na den dětí_2019