Hokejisté ze ZŠ Želatovská se o prázdninách nenudili

31.8.2021 | Autor: BePositive s.r.o.

Zatímco většina dětí tráví letní prázdniny zaslouženým odpočinkem u vody, hokejisté ze ZŠ Želatovská si nazuli brusle a v posledním červencovém týdnu vyrazili trénovat na zimní stadion, kde se pod vedením zkušených trenérů konal tradiční Meo Kemp. Svou přípravu pak zúročili na turnajích v Přerově, kde se žáci ročníku 2007 umístili na 4. místě a ročník 2009 na 5. místě, v silné konkurenci extraligových týmů z Brna, Hradce Králové, Mladé Boleslavi, Třince a Vítkovic.
Do A-týmu přerovských Zubrů se v následující sezoně zapojí naši bývalí žáci Davida Dobša, Daniel Indrák, Matyáš Gréč, Jan Fencl, Matěj Halík, Michal Postava, Tomáš Hanák, Adam Holík a Tobiáš Kuchta. Nejvýraznějším úspěchem je pak jednoznačně draft Tomáše Suchánka do prestižní kanadské Western Hockey League  a Martina Ryšavého se Stanislavem Svozilem do nejvyšší zámořské soutěže NHL, kteří se upsali týmu Columbus Blue Jackets. Všem úspěšným absolventům gratulujeme.
Mgr. Lenka Dočkalová

Galerie: Hokejisté ze ZŠ Želatovská..._2021