Hokejová akademie 2018

18.6.2018 | Autor: BePositive s.r.o.

V pátek 15. 6. 2018 se v prostorách zimního stadionu uskutečnila trošku jinak pojatá hokejová "akademie", která byla v letošním roce následně součástí „modro- žluté jízdy“ Přerovem. Celá akce započala slavnostním nástupem všech hokejových tříd v čele se svými třídními učitelkami a jejich trenéry. Následně byli z každé třídy vyhlášeni tři nejlepší žáci, kteří byli nominováni nejen z hlediska hráčských schopností, ale především se v letošním ročníku zohledňovalo chování a školní prospěch. Těmto vybraným žákům předal ředitel školy ocenění a dárkový poukaz na libovolný nákup v hodnotě 1000 Kč do fanshopu HC Zubr.
Nechyběl pak ani tradiční exhibiční zápas 1.B vs. 9.B (tentokrát v hokejbale), kde to byly nervy až do konce. Rozhodující gól padl do brány deváťáků až v posledních vteřinách a 1.B si tak užila nefalšovanou radost z vítězství 3:2. Martin Ryšavý pak, jakožto zástupce žáků 9.B předal krásnými verši "zlatou" hokejku žákům z 1.B. Na ploše se pak za melodie "We are the champions" rozloučili úplně všichni, jako jedna velká rodina!
Každopádně to nebylo vše! Akční super rodiče hned nazuli svým dětem brusle a neváhali se odprezentovat na "žluto-modré" jízdě, která byla vedena profíkama z Tempish night, kteří akce tohoto typu pořádají v Přerově několikrát do roka. Jízdy se účastnilo i mnoho žáků z 2.stupně a paní učitelky. Normálně bruslařům nepřístupné  komunikace, za doprovodu Hit rádia ORION a městské policie, zaplnilo nakonec více jak 100 bruslařů v barvách Zubrů. Po ujetí cca 10 km na všechny ještě před ZS čekala tombola.

Byla to paráda a všem zúčastněným moc děkujeme za vytvoření páteční atmosféry...

Galerie: Hokejová akademie_2018