Jak to vidíme? Aneb 100. let naší republiky na ZŠ Želatovská

1.11.2018 | Autor: BePositive s.r.o.

100. výročí vzniku našeho státu zažíváme jen jednou, proto jsme pro žáky 2. stupně připravili projektový den s názvem „Jak to vidíme? Aneb 100. let naší republiky“. Po úvodním projevu pana ředitele a společné fotografii v barvách trikolory se žáci s nadšením pustili do projektů ve svých třídách po jednotlivých ročnících. Žáci dostali za úkol zpracovat zadaná témata od vzniku našeho státu a jeho historie, přes kulturu, sport až po zajímavosti a blíže se tak seznámit s československou a českou historií od roku 1918 po rok 2018. K zadaným projektům měli vytvořit tematické plakáty a logo k výročí republiky. Přestože začátky byly rozpačité, všichni se do práce pustili s chutí a přišli s originálními nápady. Jak jejich snažení dopadlo mohou rodiče a návštěvníci školy zhlédnout a zhodnotit v přízemí školy během následujících týdnů.

Galerie: 100. let naší republiky na ZŠ Želatovská_2018