Kvalifikace na republikové finále ve florbale

28.2.2018 | Autor: BePositive s.r.o.

V úterý 27.2.2018 se naši žáci zúčastnili kvalifikace na republikové finále AŠSK ČR ve florbale SLZŠ v kategorii IV., které se konalo v Uherském Brodě. Do tohoto kola postoupily týmy z kraje Zlínského, Olomouckého a Moravskoslezského. Za kraj Zlínský postoupila ZŠ Pod Vinohrady Uh. Brod, vítěz z Moravskoslezského kraje byla ZŠ Na nábřeží Havířov a naše škola figurovala, jako nejlepší za kraj Olomoucký.
Hrálo se systémem „každý s každým“, kdy jsme náš první zápas sehráli proti Havířovu. Z tohoto zápasu jsme odcházeli jako vítězové po celkovém skóre 10:3. Druhý zápas jsme měli možnost pozorovat z tribuny hráčské schopnosti chlapců z Uh. Brodu, jelikož ti hráli v pořadí druhý zápas s Havířovem. Uh. Brod po finálním skóre 12:1 předvedl, jak těžký bude soupeř. V posledním/třetím zápase nastoupili naši proti Uh. Brodu. Ačkoliv naši předvedli opravdu krásný výkon a na hřišti nechali takzvaně „vše“, ofenzivní hře ze strany soupeře nakonec podlehli 5:2 a tak jsme skončili na 2. místě.

Všechny nominované žáky (v tomto i v kolech předchozích) bych chtěla jménem celé školy pochválit a pogratulovat ke krásnému výsledku a diváckému/trenérskému zážitku!
(p. uč. Macháňová)

Galerie: Kvalifikace na republikové finále ve florbale_2018