Naši přírodou 6.12.2022 - Krůček od vítezství

8.12.2022 | Autor: BePositive s.r.o.

V úterý 6. listopadu 2022 se žáci naší školy zúčastnili jednoho z vyřazovacích kol tradiční soutěže Naší přírodou v  budově BIOSu.
Jako každý rok se soutěžilo ve 4 oborech: společenstvo lesa, společenstvo vody, společenstvo polí, luk a pastvin a společenstvo lidských sídlišť. Jak starší, tak mladší žáci se utkali se stejně starými soupeři z různých škol přerovského okresu.
V kategorii mladších žáků nás reprezentovala čtveřice sedmáků – Ivana Hradilová, Melanie Rejhonová, Dan Valenta a Jan Miklasinski, všichni ze 7.A. Při své premiéře v soutěži si vedli více než zdatně a s minimálním rozdílem od vítězů vybojovali jedno páté a tři druhá místa.
Do kategorie starších žáků byla nominována čtveřice Kryštof Faltýnek, Tomáš Pašek, Petr Kostiha a Jiří Rozsíval, všichni z 8.B. V lítém souboji jim také chyběla ta pověstná kapka štěstí, takže získali jednu bronzovou a tři stříbrné pozice.
K dosaženým umístěním všem gratulujeme a pro příští ročník jim budeme držet palce, aby to vyšlo i na vítězství.
Mgr. Vlasta Hlobilová

Galerie: Naši přírodou - Krůček od vítezství_2022