Naši přírodou - Na vítězné vlně 2019

13.11.2019 | Autor: BePositive s.r.o.

V úterý 12. listopadu se kluci naší školy zúčastnili prvního z vyřazovacích kol tradiční soutěže Naší přírodou v  budově BIOSu.
Jako každý rok se soutěžilo ve 4 oborech: společenstvo lesa, společenstvo vody, společenstvo polí, luk a pastvin a společenstvo lidských sídlišť. Jak starší, tak mladší žáci se utkali se stejně starými soupeři z různých škol přerovského okresu.
V kategorii mladších žáků nás reprezentovala čtveřice sedmáků – Milan Severa, Jaroslav Rybka, Daniel Šindler a Tomáš Nedbal, všichni ze 7.B. Při své premiéře v soutěži si vedli více než zdatně – vybojovali dvě bramborové, jednu bronzovou a jednu zlatou pozici.
Do kategorie starších žáků byla nominována čtveřice  Jan Hanák, Adam Raška, Radim Pospíšil a Jakub Galnor, všichni z 8.B. Po lítém souboji získali jednu bramborovou, jednu bronzovou a dvě zlaté pozice.
K dosaženým umístěním všem gratulujeme a vítězům Milanovi, Honzovi a Kubovi, kteří postupují do finále, přejeme opět mnoho štěstí.
Mgr. Vlasta Hlobilová

Galerie: Naši přírodou - Na vítězné vlně_2019