Návštěva Prahy a její vánoční atmosféry

9.12.2018 | Autor: BePositive s.r.o.

Dne 6.12.2018 si žáci 6.A a 8.B zkrátili čas před Vánoci návštěvou Prahy a její vánoční atmosféry. Prohlídku jsme zahájili pěší chůzí od Obecního domu na Václavské náměstí k nově opravenému Národnímu muzeu, dále pokračovali k Staroměstskému náměstí, kde si všichni užili pravou vánoční Prahu a její trhy. Dále jsme navštívili Parlament ČR, kde žáci měli možnost sledovat tzv. "interpelace" v přímém přenosu a potkat pana Karla Schwarzenberga osobně. Pěšky jsme se přesunuli na Kampu a k muzeu Franze Kafky a k legendární zdi Johna Lennona, kde jsme pokračovali přes Karlův most a Staré město a zpět k Staroměstskému náměstí a poté opět k Obecnímu domu jako poslednímu bodu výletu a možnosti nakoupit drobné dárky. Plní vánoční nálady a zážitků jsme se vrátili ve večerních hodinách zpět do Přerova.

Galerie: Návštěva Prahy a její vánoční atmosféry_2018