O pohár primátora města Přerova 19.9.2019

19.9.2019 | Autor: BePositive s.r.o.

Dne 19. 9. 2018 (ve středu) se pod záštitou primátora města konala atletická běžecká akce s názvem „O POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA PŘEROVA“, který se uskutečnil na stadioně Tj Spartaku Přerov. Naše škola se zúčastnila, kde byly běhy na 60m, 800m a 1500m. Našim medailovým úspěchem bylo 3. místo Filipa Koska na 800m. Naši školu reprezentovali tito žáci: Hana Horáčková, Natálie Bizubová, Marek Mozr, Matyáš Králík, Barobora Hudečková, Michaela Bujarová, Michal Rohan, Tomáš Nedbal, Cedrik Szell, Natálie Horáčková, Klára Dolečková, Filip Tichavský, Matyáš Rejhon, Filip Koudela, Jakub Galnor, Filip Kuča, Marián Koblížek, Valerie Svobodová, Nikola Cermanová, Filip Kosek a Lukáš Holík.
Všem zúčastněným žákům děkujeme za předvedené sportovní výkony a za reprezentaci školy.

Galerie: O pohár primátora města Přerova_2019