Postup z krajského kola 13.12.2018

14.12.2018 | Autor: BePositive s.r.o.

Dne 13.12. jsme přijeli na krajské kolo do Lipníku nad Bečvou s velkou podporou fanoušků naší školy. Tam se potkali družstva z celého Olomouckého kraje (Šumperk, Žulová (okr. Jeseník), Olomouc, Prostějov a Přerov). Jelikož jsme smolně prohráli poslední utkání 0:1, rozhodovala o postupu mini tabulka 3 nejlepších týmů a díky lepším vzájemným zápasům a skóre jsme postoupili na kvalifikaci o republikové finále! Velké poděkování patří hlavně panu trenérovi Černohousovi a p. učitelce Valentové a našim žákům, kteří reprezentovali v této sestavěi: Radim Hradil, Miroslav Štíbr, Juraj Palguta, Adam Holík, Matěj Halík, Šimon Nesvadba, Zdeněk Kaprál, Petr Žurek, Tomáš Machalík, Ondřej Kolařík, David Buršík a Tomáš Raška.

Galerie: Postup z krajského kola 13.12._2018