Praha - návštěva Senátu ČR 6.12.2019

9.12.2019 | Autor: BePositive s.r.o.

V pátek 6.12.2019 si žáci 7.A, vítězné třídy projektového dne k výročí Sametové revoluce, v doprovodu žáků 6.B, 7.B a 8.A, kteří se umístili na dalších místech, zkrátili čas před Vánoci návštěvou Prahy a její vánoční atmosféry.
Prohlídku jsme zahájili pěší chůzí na Václavské náměstí k nově opravenému Národnímu muzeu, dále pokračovali k otáčející se soše Franze Kafky a Staroměstskému náměstí, kde si všichni užili pravou vánoční Prahu a její trhy.
Dále jsme navštívili Senát ČR, kde žáci měli možnost sledovat tzv. "hlasování o zákonech ČR" v podání Historického spolku ČR v dobových kostýmech. Pěšky jsme se přesunuli přes Staré město zpět k Staroměstskému náměstí a poté opět k Obecnímu domu jako poslednímu bodu výletu a možnosti nakoupit drobné dárky obchodnímu centru Palladium Praha.
Plní vánoční nálady a zážitků jsme se vrátili ve večerních hodinách zpět do Přerova.

Galerie: Praha - návštěva Senátu ČR_2019