První školní den - 3. září 2018

3.9.2018 | Autor: BePositive s.r.o.

3. září 2018 je datem premiéry našich prvňáčků v roli školáků. Tento den se tak zařadí k významným mezníkům v životě dětí, jako je první vědomý úsměv, zablýsknutí prvního zoubku, první nejistý krůček, první slůvko…
Nastrojení prvňáčci se spolu se svými rodiči, prarodiči i sourozenci sešli před školou, kde proběhlo slavnostní přivítání. Všechny přivítal jménem školy pan ředitel školy Mgr. Přemysl Dvorský, Ph.D. a popřál dětem hodně školních úspěchů i radosti z učení. Celou akcí provázeli dva veselí maskoti firmy Bovys.
Své mladší kamarády přišli pozdravit i deváťáci, kteří dětem předali drobné dárky. Následně se prvňáčci špalírem žáků přesunuli do svých slavnostně vyzdobených tříd, kde prožili první minuty se svou třídní učitelkou. A tak už mají svůj velký den za sebou. Jak vše probíhalo, si můžete prohlédnout níže.

Galerie: První školní den - 3. září_2018