Sněhuláci pro Afriku 2017

10.1.2017 | Autor: BePositive s.r.o.

Vážení rodiče,

naše škola se rozhodla zapojit do 5. ročníku projektu Sněhuláci pro Afriku, jehož cílem je pomoci dětem v Africe dostat se ke vzdělání. Akci organizuje nezisková organizace Kola pro Afriku, obecně prospěšná společnost,  ve spolupráci s Gymnáziem, Ostrava-Hrabůvka,p.o. Nejedná se o akci, při níž by se jen vybíraly peníze, ale pomoc se zde uskuteční formou hry a zábavy pro vaše děti.
Cílem této  jednorázové akce v celorepublikovém rozsahu, která proběhne v závislosti na sněhových podmínkách, je postavit co nejvíce sněhuláků, přičemž forma pomoci organizaci Kola pro Afriku spočívá v tom, že se bude vybírat startovné za každého sněhuláka ve výši 50 Kč.

Jak již vyplývá z názvu organizace, která celou akci zaštiťuje, výtěžek bude věnován na zakoupení kol pro africké děti.
Nyní to nejmenší, co můžete udělat, je sledovat pravidelně naše webové stránky a v den D, který se pokusíme označit s co největším předstihem (snad bude sníh spolupracovat), vybavte své dítko teplým oblečením a 50 Kč na dobrou věc.
Předem moc děkujeme!