Vánoční jarmark 13.12.2018

14.12.2018 | Autor: BePositive s.r.o.

Tradiční vánoční setkání dětí a příznivců ZŠ u rozsvíceného vánočního stromu proběhlo 13. prosince 2018. V nasvětlených prostorách před budovou školy se na vyvýšeném pódiu vystřídali především žáci z ročníků prvního stupně se svými hudebními, recitačními a tanečními vystoupeními, zpestřením letošního ročníku bylo nečekané hudební vystoupení pedagogů školy v čele s panem ředitelem Dvorským. Po tomto programu se budova školy otevřela hostům, kteří oceňovali vánoční výzdobu školy, soutěže pro děti, spoustu krásných výrobků na jarmarku, ale i vánoční dílničky, kde se návštěvníci pouštěli do vlastní tvorby předmětů s motivy nadcházejících svátků. Bylo potěšující, že se přišli podívat, zavzpomínat si mnozí bývalí žáci i pedagogové školy. Naše velké poděkování patří všem, kdo se jakýmkoli způsobem podíleli na zdařilém průběhu celé akce.

Galerie: Vánoční jarmark 13.12._2018