Želatovské sněhohraní 2018

11.2.2018 | Autor: BePositive s.r.o.

V týdnu od 5.-9. 2. 2018 proběhlo tradiční sněhohraní, jinými slovy pětidenní výjezdový lyžařský výcvikový kurz pro děti z prvního stupně naší školy. Pro letošní ročník jsme vybrali ski areál v Hlubočkách, kde jsme byli nadmíru spokojeni, jak se sněhovými podmínkami, tak se zázemím, které tento areál poskytoval. Celkem se kurzu zúčastnilo 43 dětí, které byly rozděleny dle dovedností do tři lyžařských a dvou snowboardových družstev.
Náš den začínal v 8 hodin, kdy byl autobusovou dopravou zajištěn odvoz přímo až pod kopec. "Rychlé" přezutí, přepočítání, rozcvičení a hurá na zakrojení prvních oblouků do čerstvě upravené sjezdovky. Mnoho průpravných cvičení, nespočet her a čerstvý horský vzduch v kolektivu vrstevníků- to vše je naše sněhohraní. Kromě středy (3. den = "kritický den") a pátku, kdy se končilo po polévce, jsme jezdili vždy do 15:00. Odjezd zpět do Přerova byl 15:30.
Ostatně, jak se děti měly můžete shlédnou zde.

Galerie: Želátovské sněhohraní_2018