Želdatlon 18.5.2018 - Fotogalerie 2

20.5.2018 | Autor: BePositive s.r.o.

Dne 18. 5. 2018 se konal první ročník Želdatlonu (celoškolního triatlonu). Žáci byli rozděleni do čtyř kategorií podle věku a ve svých kategoriích vytvořili skupinky, které musely obsahovat jednoho cyklistu, jednoho bruslaře, jednoho běžce a jednu dospělou osobu na rozběh. Trasy pro jednotlivé kategorie nabíraly různých obtížností. Velký počet závodníků nás velmi potěšil a ještě větší radost nám udělali rodinní příslušníci, kteří se do závodu zapojili. A kde dospělák chyběl, tam zastoupili naši už ze ZŠ odrostlí hokejisté. Celý den se úžasně vyvedl, počasí nám přálo, úrazy se nám vyhýbaly a nálada byla víc než výborná. Nechyběl ani doprovodný program, o který se postaral Pavel Procházka a našim žákům předvedl pár kaskadérských kousků na kole. A jak to celé dopadlo? To se dočtete zde.

Video z celé akce naleznete zde. Videospot Televize Přerov (od 7:50 minuty) naleznete zde.

Galerie: Želdatlon_A.Kočarová_2018